הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 
פתח תפריט

דבר ראש המועצה

דבר ראש המועצה מר עאמר אבו מעמר 
תושבים יקרים,            

בקרוב ימלא ארבעה עשורים ליישוב שגב שלום, ולראת כך אנו חונכים אתר אינטרנט מחודש ומוגש עם רכיבי נגישות אשר יאפשר לגולשים עם מוגבלות לקבל שירות באותה רמת נוחות ואיכות, כפי שמקבל כלל הציבור, ויוכלו לנהל חיים עצמאיים ומלאים ובלי תלות בזולת. זהו צעד נוסף לשיפור השירות לתושבי שגב שלום, שנועד לחזק את הקשר הישיר בינם לבין מוסדות המועצה ועובדיה. בנוסף הקמנו דף פייסבוק כדי לאפשר לתושבינו להתעדכן דרך הרשתות החברתיות.

האתר שלפניכם כולל כל גופי המועצה, כאשר חלק מגופים אלה מנוהלים באופן עצמאי. האתר ותכניו תואמים את סדר העדיפות של המועצה ובמיוחד החינוך. אנו הקצינו לכל בית ספר מקום נפרד ע"מ שישמש הן את ההורים והתלמידים שבהם אנו רואים את לב לבו של היישוב - ואת עתידו.

ארבעה עשורים חלפו מאז הוחל באכלוס שגב שלום. מאז ביססנו בהתמדה את מעמדנו כיישוב מוביל בין הישובים הבדואים בנגב, המתאפיין באיכות חיים ייחודית.

פנינו אל העתיד: בשנים הקרובות נמשיך בראש ובראשונה להשקיע את מירב משאבינו לקידום נושא החינוך. המציאות מלמדת כי השקעה זו מניבה פירות ליישוב. כיישוב מוביל בנגב נמשיך לקדם פרויקטים בשגב שלום לטובת התעסוקה והמסחר. כן נמשיך לפעול בנחישות לקידום שיתוף הפעולה והדו קיום בארץ.

עובדי המועצה ואנוכי נמשיך להיות קשובים לתושבים ולצרכים היום-יומיים של היישוב ככלל. בעזרתם נקפיד לשמור הצביון הייחודי של שגב שלום, כפי שהגו אותו אבותינו. אני מזמין אתכם באופן אישי לשגר אלינו באמצעות האתר החדש הצעות, המלצות והערות, אשר כמו תמיד יזכו לאוזן קשבת ולהתייחסות רצינית.

עאמר אבו מעמר
ראש המועצה